+420 318 822 403
zs@propojeni.cz
O nás
O nás

Prezentace školy

O nás
TV Propojka
TV Propojka
TV Propojka
TGM v Sedlčanech
TGM v Sedlčanech

TGM v Sedlčanech

TGM v Sedlčanech
Střípky
Střípky

Střípky

Střípky
Vypečený projekt
Vypečený projekt

Vypečený projekt

Vypečený projekt
Lip Dub
Lip Dub

Lip Dub

Lip Dub


ZÁPIS DO 1. TŘÍD


TÝDENNÍ PLÁNY


ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA


JÍDELNÍČEK


@PROPOJENI.CZ


Aktuality »

Jak bude probíhat výuka od 17.5.


Vážení rodiče,

jak jste se dozvěděli z médií, ruší se od 17. května rotační výuka a homogenita skupin. Co to pro nás znamená?


• Žáci nastoupí řádnou prezenční výuku, nebudou po týdnech střídat distanční a prezenční. Budou se učit podle řádného rozvrhu. Ruší se povinnost homogenních oddělení a skupin.

• Otevírá se školní družina a školní klub podle běžného režimu v řádných odděleních v obvyklých provozních časech.

• Žáci nebudou čekat na učitele na shromaždištích, ale půjdou po 7.40 hod. sami do školy (družinové děti od 5.40 hod. a klubové od 6.30 hod.).

• Školní jídelna začíná fungovat v normálním režimu, budou tedy přihlášeni všichni strávníci s účtem (žáci ZŠ Propojení ) podle dnů, které si sami původně nastavili. Strávníci platící hotově musí obědy přihlásit sami, i pokud mají přeplatek. Všichni si prosím hlídejte odhlášky – den předem do 13.30. hod na jídelně i na strava.cz. Výdej obědů je od 11.30. do 13.45 hod – původní čas pro výdej.

• Ruší se povinnost zajišťovat péči o žáky rodičů IZS a dalších vybraných profesí, protože se vrací všichni žáci 1.stupně do základní školy.

• Povinnost testovat žáky i zaměstnance trvá dál. Budeme pokračovat v testování PCR testy s frekvencí jednou za čtrnáct dní a to tak, že v pondělí 17. května se budou testovat všichni žáci od 1. do 9. ročníku (tedy i žáci 1.-3.roč. a 8.-9. roč.). Další testování proběhne 31. 5., 14.6. a 28.6.

• V případě, že se žák PCR testování z nějakého důvodu v konkrétní den nezúčastní, bude se v den příchodu do školy testovat antigenním testem SINGCLEAN.

• Kroužky ŠK a ŠD se do konce roku neotevřou.

• Ve vnitřních prostorách pak nadále platí povinnost nosit ochranu nosu a úst (ne šitá rouška, nemusí být respirátor, ale chirurgická rouška).

• Předpokládáme, že se v mnohých rodinách budou „bouchat bublinky“. Věřte, že i učitelé školy přivítali tento rozvolňovací krok s otevřenou náručí. Máme před sebou ještě měsíc a půl „normálního“ školního roku. Alespoň to.

• Na závěr informaci z jiného soudku. Vaše děti Vám v pondělí přinesou jednoduchou vrácenku, kterou prosím vyplnit, podepsat a po žácích vrátit. Letos totiž dobíhá tříletá lhůta pro členy školské rady. Po jednání s paní Simonou Sůsovou a panem Petrem Sokolem, kteří jsou v ní zvoleni za zákonné zástupce žáků, souhlasí oba s prodloužením svého mandátu na další tříleté období. Se jmenovanými rodiči vyslovil také souhlas výbor SPRDŠ.

• V případě, že se kvůli koronaviru ve školách cokoli zásadního změní, budeme Vás o tom neprodleně informovat.Sedlčany, 12. 5. 2021 Jaroslav Nádvorník15.6.
Obhajoby AP
11.6.
Focení 2. stupeň
9.6.
3.AB divadlo
8.6.
Focení 1. stupeň
8.6.
Den pro budoucí prvňáčky
7.-10.6.
9 ročník Častoboř
od 27.5.
Den pro nově příchozí
od 17.5.
prezenční výuka
3.5.
2. stupeň rotace
19.4.
Den obrazu - 2. stupeň
12.4.
1. stupeň rotace
duben
probíhá zápis
1.-5.4.
Velikonoce
16.3.
Metody čtení - online beseda
9.3.
Nj olympiáda online
od 1.3.
škola uzavřena
22.2.
Hejného matematika online
od 15.2.
nový rozvrh
8.-14.2.
jarní prázdniny
29.1.
pololetní prázdniny
28.1.
pololetní vysvědčení
21.1.
pedagogická rada
16.-23.1.
LVK sedmých tříd zrušen
od 11.1.
upravený rozvrh
od 4.1.
1. a 2. ročník prezenčně, 3.-9. ročník distanční výuka

Naši partneři